1 / 5
NOV OKSIMETAR OKSIMETRI ZA SATURACIJA I PULS
499 МКД
11.08.2022 16:38

Куманово / Куманово

NOVI OKSIMETRI ZA MERENJE NA SATURACIJA I PULS
RABOTI NA BATERIJA
MOZE KONTAKT I NA VIBER

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам