1 / 2
Polovni vrati
1.500 МКД
Цената не е фиксна
06.11.2022 14:51

Куманово / Куманово

Se prodavaat polovni sobni vrati,3 komada
0.85x198
0.87×201
0.87×202
1500 den parce
Info 071544462

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

iphone
Потврден огласувач
071353394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам