1 / 6
Mercedes-Benz Actros MP2 -LIEBHERR
123 €
07.04.2022 21:06

Брвеница / Тетово

Mercedes-Benz Actros 3236 MP2
Year:2003
Eps gear box-3 pedal
Tyres-90%
Very good truck
Concretemixer LIEBHERR

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам