1 / 4
Планинарски чевли бр.42 Hanwag
150 €
27.05.2022 01:19

Битола / Битола

Планинарски чевли бр.42
Hanwag made in Germany
компатибилни за автоматски дерези, gore Tex, изотерма -20, врвен технички чевел
3.5мм кожа, состојба 9.5/10

Категорија: Спортска опрема и активности / Авантуристички спортови / Чевли

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
075652362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам