1 / 7
Se prodava Peugeot 206
1.150 €
Цената е фиксна
06.02.2022 11:20

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Peugeot 206 benzin registrirano do 15 maj napraven celosen servis klima perfekno ladi vo super aostojba tel za kontakt 071-569-925 ALEKSANDRA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Atanasko
Потврден огласувач
075274907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам