1 / 3
Domasni jajca
10 МКД
24.04.2022 08:26

Чучер Сандево / Скопје

Prodavam domasni svezi jajca. Kokoskite se hraneti so 100% domasna prirodna hrana. Lokacija selo pobozje skopje.cenata e 10 den parce. Barajte samo na ovoj broj
075331657 vojo

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Sinisa
Потврден огласувач
078239714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам