1 / 4
Termo pechka 4-ka
3.000 МКД
Цената е фиксна
21.02.2022 13:00

Штип / Штип

Pechkata e vo ispravna sostojba i dobro sochuvana! INFORMACII NA TELEFON 072239975
Istata odi zaedno so podvozje so trkala!!!

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Zvonko
Потврден огласувач
071253654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам