1 / 10
MAN TGX 18.440 EURO 6
36 €
03.05.2022 12:47

Брвеница / Тетово

MAN TGX 18.440 EURO 6

Year:2013
Diesel
Gearbox Automatic
Emission Class :Euro6
Air conditioning
0038971787148

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам