1 / 12
PRODAVAM GRADEZNA DIGALKA SO MONOFAZEN MOTOR
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 11:16

Штип / Штип

Gradezna digalka
so monofazen motor 2.2kw
Sajla 30 metara
Korpa za pesok beton i malter
Korpa za blok keramidi fert gredi i cement
Korpa za letvi kadroni i gredi...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078317557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам