1 / 9
Xiaomi Redmi Note 10S EXTRA Socuvan Kako Nov
8.000 МКД
Цената е фиксна
19.05.2022 14:11

Кратово

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi Note 10S

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

🔷 XIAOMI REDMI NOTE 10S
🔹 128GB / 6GB RAM
🔹 5000 mAh Baterija🔋
🔹 64MP Kamera
🔹 Neverlock- Raboti na site karticki
🔹 Extra Socuvan Kako Nov - Bez Grepka
🔹 Sledi so Polnach, Maska i Staklena Folija
💶 Cena: 8000den - FIKSNA Bez Zameni !!!
📞 075-571-399 / Viber / WhatsApp
📍 Lokacija: Kratovo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

iPhone 11 64GB White - Full Pack

360 МКД

iPhone 11 64GB Full Pack Extra Sochuvan

390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам