1 / 5
baterii za sony np-fv 70 i 100/батерии
4.000 МКД
Цената е фиксна
08.03.2022 16:37

Штип / Штип

prodavam cisto novi baterii za Sony kameri, ne se koristeni samo se probani dali funkcionirat
2 broja np-fv 70
2 broja np-fv 100

4000 den za site ili 1000 den baterija

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Батерии

Се продава од:

Ratko Runtev
Потврден огласувач
072592333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам