1 / 1
Продавам цевки за соларни колектори за топла вода
25.000 МКД
03.12.2022 13:46

Аеродром / Скопје

Продавам користени 60 цевки за соларни колектори за топла вода.
Со нив доаѓа 2 собирници и 2 држачи за цевки.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071228779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам