1 / 12
SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA
По Договор
29.01.2023 14:24

Охрид / Охрид

Број на соби:

12

Квадратура:

480 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ул. Радојца Новичиќ бр.53

Se prodava luksuzna kukja na 3 sprata, so 4 vleza, so moznost za podelba na 2 familii, so regulirana imotna pravna dokumentacija. Vednas vseliva, namestena so celokupen inventar. Pokraj kukjata ima pomosni prostorii (garaza, letna kujna i dr) od 63 m2. Raspolaga so uredena povrsina od vkupno 900m2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
078527431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам