1 / 4
JBL Flip 3
55 €
Цената не е фиксна
07.02.2022 11:27

Бутел / Скопје

Bluetooth Звучник
Марка и модел: JBL Flip 3
Јачина: 16W
Батерија: 3000 mAh (8 саати battery life со користење)

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Ivan Stojanov
Потврден огласувач
072220528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам