1 / 12
Peugeot RCZ
9.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2022 12:56

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

RCZ

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Peugeot RCZ 1.6 turbo 200ks 2010godina
pominato 12x xxx km full oprema
Registrirana do 21.01.2023
Klima
Tempomat
Bord kompjuter
Parking senzori napred i pozadi
Senzor za dozd
Avtomatski svetla
Crno nebo
Bluetooth
Spoiler button
19ki bandasi
Novi gumi continental letni
Novi diskovi i plocki napred i pozadi
Dva kluca
Servisna kniska
Servisirano vo ovlasten servis

Moze Zamena za kola so 5 Vrati so moja ili vasa doplata


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delovi
Потврден огласувач
078767992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам