Se izdava kuka
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2022 13:56

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Kole Nedelkovski 1a

Se izdava kuka na ul. Kole nedelkovski br 1 vo naselba levaci informacii na tel. 078312422

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
078321633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам