1 / 6
BANDASI SO GUMI 5 X 112 / 16 ki. GUMI M+S 205.55.16
11.000 МКД
22.05.2022 12:53

Делчево / Делчево

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

ZELEZNI BANDASI SO GUMI
ODLICNI 90 % NOVI M + S
BANDASI 5 X 112 / 16 ki.
GUMI 205.55 16
GRATIS RATKAPNI
KONPLET 11 000 den. FIKSNO

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078411320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам