1 / 8
Macbook Pro 2017
700 €
28.09.2022 09:39

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Продавам MacBook Pro (13-inch, 2017, Two Thunderbolt 3 ports) купен од Америка. 128G SSD.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
074601031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам