1 / 6
Se prodava yugo 55 benzin
250 €
Цената е фиксна
07.02.2022 16:31

Неготино / Неготино

Марка:

Yugo

Модел:

55

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava yugo 55 2001 godina cist benzin registrirano do 06.03.2022
Yugoto e koska motor menjac perfekt gnilo nema nikaden ima nekoj karoseristi zabeleski sepak ne e nova kola
Za povekje info na tell
Cenata e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
077633023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам