1 / 5
plug/kultivator/toma viknovic
100 €
Цената е фиксна
17.05.2022 17:27

Валандово

kultivator/brazdac/prikolka za toma vinkovic cena 100€ se komplet baraj me na viber 079353307

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

AC DC CEM/150/ zavaruvanje

700 €

DIZNI/CAURI/KERAMIKA/ZAVARUVANJE

60 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам