1 / 6
Se iznajmuva For rent
1 €
07.02.2022 18:08

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

95 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Goce Delcev 57

•Kuka vo centarot na Stip》
•House in the centeer of Stip》

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Ljupco
Потврден огласувач
071217337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам