1 / 5
Фотоепилатор PHILIPS LUMEA BRI 958 /00, 19,5 V / 4000 mA
25.000 МКД
07.02.2022 18:20

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Производот е купен на 20.11.2021 година и има гаранција до 19.11.2023.

Линк до спецификацијата на производот:
https://www.neptun.mk/categories/DEPILATORI/PHILIPS-LUMEA-BRI-958--00

За повеќе информации јавете се:
076584528

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Депилација и Производи за бричење / Ласерски уреди

Се продава од:

Teodora
Потврден огласувач
076584528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам