1 / 2
Кревет со душек за деца од Симпо
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 09:19

Куманово / Куманово

Комплетно нови 2 креветчиња за деца со душек - никогаш не се користени а купени се од Симпо.
Димензија на креветчето е 76 х 140 см.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Александра
Потврден огласувач
+436766276228 (Viber i WhatsApp)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам