1 / 7
Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70
40.000 €
Цената не е фиксна
05.10.2022 11:13

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

51 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Blok 70

- Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70 -

📏POVRŠINA: 51 m2

⛳️ LOKACIJA: Sproti pofiks

► RASPORED:
• Dnevna soba so trpezarija
• Kujna
• Spalna soba
• Banja
• Balkon

► Celosno opremen so mebel i tehnika ( vklučeno vo cenata )
► Podrum so površina od 3 m2
► Garaža so doplata od 6.000 €

Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

atraktiven stan,komplet opremen so mebel,tehnika

1299 €

Novogradba 2021 - 2022

980 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам