1 / 2
ВЕНТИЛАТОРИ ЗА ОЏАК
1 €
07.02.2022 18:54

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

СЕ ПРОДАВААТ ВЕНТИЛАТОРИ ЗА ОЏАК КАКО ТРАЈНО РЕШЕНИЕ НА СЛАБ ПРОТОК НА ВОЗДУХ И ПОЈАВА НА ДИМЕЊЕ ВО ПРОСТОРИЈАТА. СЕ КОРИСТИ ЗА СИТЕ ВИДОВИ ПЕЧКИ И КОТЛИ НА ДРВА.
ЗА ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТИРАЈТЕ НА ТЕЛЕФОН: 075699879

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Вентилатори

Се продава од:

Звонко
Потврден огласувач
075699879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам