1 / 5
CITROEN C3 EXLUSIVE PLIN
3.550 €
04.07.2022 13:29

Битола / Битола

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen c3 2005 2005 1.6 110 ks registrirano doneseno od Svajcarija
Exlusive model Benzin + Atestiran plin+
Servisirano Mal + Golem servis
FULL OPREMA
-Tempomat
-Klimatronik
-Komandi na volan
-Elektricni stakla
-Elektrika na retrovizori
-Zatemneti stakla so atest
-Kuka
-Aluminski bandasi
I mnogu druga oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070729978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам