1 / 2
Korg A5 - Made in Japan
4.000 МКД
Цената е фиксна
27.05.2022 17:49

Ѓорче Петров / Скопје

Processor za gitara Korg A5 made in Japan, kako novo, malku koristeno.

Poveke za procesorot i ceni vo drugi drzavi za sporedba.
https://reverb.com/item/314001-korg-a5-multi-effects-guitar-processor-free-shipping-w-boss-power-supply

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

SP
Потврден огласувач
078 388 807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам