1 / 3
Се продава Target ранец со тркалца
2.300 МКД
06.05.2022 13:27

Неготино / Неготино

Се продава Target ранец со тркалца. Погоден за рачен багаж во авион, со посебна преграда и можност за пренос на лаптоп. Рачката се собира и може да се носи само како ранец

Категорија: Останато

Се продава од:

S
Потврден огласувач
078484962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам