1 / 2
Се продава надворешен хард диск
1.800 МКД
06.05.2022 13:28

Неготино / Неготино

Се продава надворешен хард диск со меморија од 232 GB

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

S
Потврден огласувач
078484962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам