1 / 10
Audi A8 3.0 TDi
По Договор
01.04.2022 11:39

Валандово

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e odlicna sostojba servisirana registirana cela godina bez problemi ekstra cena
Moze zamena za touran ili sharan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rade Veskovik
Потврден огласувач
078672722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам