1 / 7
VW TRANSPORTER 2.5 TDI FRIGO
10.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.05.2022 11:41

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Transporter

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

❄️❄️ВРЕМЕ Е ЗА ФРИГО ВОЗИЛО?❄️❄️
🎁Време е и за Наградување! 🎁

❄️🎁❄️Најдобриот VW TRANSPORTER , со подарок РЕГИСТРАЦИЈА!❄️🎁❄️
*понудата важи до 15.05.2022г.

❄️❄️❄️VW Transporter 2.5TDI FRIGO❄️❄️❄️

❄️2009г.
❄️96kW
❄️носивост 795кг.
❄️330.000km
❄️10.900€
Возилото е со систем за ладење и е во перфектна состојба.
Увезено е од Холандија и платени му се сите давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Повеќе инфо на 072/225-477.
❄️VW Transporter, И НЕ ПОСТОИ НЕВОЗМОЖНА ЗАДАЧА! ❄️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам