1 / 2
Урбанизирано градежно земјиште со 4 маркици
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.07.2022 08:38

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1233 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 1233 м2 со 4 маркици за грабда на индивидуални стамбени објекти.
Плацот се наоѓа позади Интер Комерц на патот Гевгелија-Мрзенци. Плацот е урбанизиран и е влезен во ДУП.

Цена по договор.
Можна е замена за стан со моја доплата.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Здравко
Потврден огласувач
078263480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам