1 / 1
DSP MP310U
20.000 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2022 10:37

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Се продава многу малку користено и зачувано озвучение со 4хDSP 8062 црни звучници и инсталација.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070310682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам