1 / 7
MAN TGL 8-180
10.000 €
10.500 €
12.08.2022 07:08

Скопје Центар / Скопје

Man tgl 8.180
2007
Kmh 420.000
Tempomat
registriran
Top sostojba
Novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

ile
Потврден огласувач
071892477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам