Sprodavaat delovi za SUZUKI SWIFT 1997 -2002 godina
1 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.12.2022 07:10

Битола / Битола

Испраќам по карго    

DELOVI ZA SUZUKI SWIFT 1.0 I 1.3 OD 1997 DO 2002 GODINA. KONTAKT 076349660

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
076349660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам