1 / 6
Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo
75.000 €
18.03.2023 19:26

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Strog centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar vo Tetovo.
_______________
Stanot ima 80m2 i vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija so kujna
◆ Spalna soba x 2
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 1

Stanot se naogja na Kat 4 i e opremen so mebel.
_______________
◆ Lift ❌
_______________
Cenata e:
◆ 75.000eur/bez mebel
◆ 78.300eur/so mebel


Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам