1 / 2
Барам Работа Дистрибутер Достава Baram Rabota Distributer
24.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 13:19

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Барам работа како дистрибутер,доставувач,курир,достава на пратки,достава на храна или Мерчендајзер за реон Струмица,Радовиш,Валандово,Богданци,Дојран,Гевгелија.

Работно искуство како дистрибутер на храна (сувомесно) и достава на цигари.
Познаванје на реон Струмица и околните села, Радовиш и околните села,Валандово и околните села,Богданци и околните села,Дојран,Гевгелија и околните села.

Возачка дозвола Б и Ц категорија.

Место на живеење:Струмица

Контакт:078-678-234 (Viber)

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам