Gradezno zemjiste
20 €
17.02.2022 22:43

Карпош / Скопје

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva plac za kuka ili vikendica vo selo Orman. Ima pat struja voda.i e 800m²

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075448824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам