1 / 2
novi strafovi so zastitni kapacinja od audi 14-1.5
200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 15:17

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

VW, Audi, Seat, Skoda

Должина:

од 20 mm - до 24 mm

20 broja strafovi so zastitni kapacinja originalni od audi Q7

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071574903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам