1 / 8
Passat B6 2.0 TDI 140KS
6.650 €
16.02.2022 09:21

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PASSAT B6 2.0 TDI 140
Kolata e vo odlicna sostojba servisirana mal i golem servis vtor sopstvenik so servisna kniska realni kilometri
4 letni i 4 zimni gumi. Vo perfektna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
075889844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам