1 / 12
BMW 520i
3.000 €
Цената не е фиксна
15.08.2022 23:57

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Odlicna sostojba enterier, karoserija,podvozje I motor
M52B20 vanos
Android radio camera plus fabricko radio
Ksenon Svetla sredno I maglenki
2 originalni kluca centralno
A test folii na stakla
Reg do 28.07.2023
Servis maslo, filtri, kaishi, klima
Continental zimski gumi so fabricki bandazi
Bez zabeleski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
078373806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам