1 / 4
Se izdava deloven prostor vo Vinica
1 €
14.05.2022 14:00

Виница / Виница

Se izdava deloven prostor na 3 sprata vo centarot na Vinica na atraktivna lokacija od 350 m2.Moze prenamena spored vasa potreba
Info 075467940

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
075467940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам