1 / 2
EPSON SX130 Printer Skener Kopir
60 €
08.02.2022 23:59

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Se prodava Pecatac EPSON Stylus SX 130
Opcii za printanje, skeniranje i kopiranje
Povrzan so infuzionen RGB

072 807 213

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
072807213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам