1 / 10
Audi a6 3.0 tdi 204 ps
17.900 €
25.05.2022 12:17

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Reg so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goni
Потврден огласувач
070939225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам