1 / 9
Seat ibiza 1.2 tsi 77kw
5.800 €
25.05.2022 12:17

Тетово / Тетово

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Uvezena od svajcaria

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goni
Потврден огласувач
070939225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам