1 / 12
VW GOLF VII 2.0 TDI DSG 150 KS 2015 GOD.
14.900 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 15:48

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ABS + ESP + ASR –DSG МЕНУВАЧ- Електромеханички серво управувач – ISOFIX подготовка – Наслон на задна клупа – Греење на предни седишта – Термоизолациони стакла – Централно заклучување со далечинско – Воздушни перничиња заедно со воздушни завеси – Централен потпирач за раце напред – Електрични ретровизори со греење – Имобилајзер – Темпомат – Систем за миење на фарови – Bluetooth- Електромеханичка сопирачка за паркирање со Auto Hold –Паркинг сензори напред и позади и др.
Mob. 070-211-861

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
072317811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам