1 / 10
Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI
750 €
15.03.2023 15:52

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

103 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Струга

Se prodava stan vo Struga.
Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I istiot go ima sledniot raspored:
- Dnevna soba
- Trpezarija so kujna
- Dve spalni sobi
- Toalet
- Tri balkoni
Stanot se prodava kompletno namesten, i se naogja na 5ti kat so lift.
Stanot ima priprema za parno, klima I elektricni paneli.
Cena: 750 evra m2
Za povekje informacii, obratetese na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0120

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan vo gradba od 54,50m2 - ZDRAVESKI

1300 €

Stan od 63m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

63000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам