1 / 5
Iphone 7
7.000 МКД
Цената е фиксна
09.02.2022 13:09

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava iphone 7 32gb neverlock
Telefonot e vo odlicna sostojba
Moze zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
075356013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам