1 / 3
Germanski brend detski skafander/ski odelo za 5 godini
1.000 МКД
Цената е фиксна
02.03.2022 15:50

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

110

Боја:

Светло сина

Kako NOV germanski

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski detski original komplet dres/dresovi za 8 i 12 god

1 МКД

Germanski detski org.ADIDAS trenerka/trenerki za 10/12 god.

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам