1 / 3
Dukani/Delovni Objekti - Plasticarska
1 €
21.03.2022 14:45

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

260 m²

Греење:

Струја

Shiten 2 lokale afariste 133 m2 dhe 126 m2 në rrugën Prohor Pcinski te rruga e Plastikave, Qendër 1 - Shkup.

Се продават 2 деловни простории од 133 м2 и 126 м2, во улица Прохор Пчински, Пластичарска, Центар 1 - Скопје.

Çmimi sipas marrëveshjes!
Цената по договор!

Kontakt/Контакт:
070219546

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Nexhat
Потврден огласувач
070219546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам